o firmie

INFORMACJE O SPÓŁCE

Termo Profil to polski producent stolarki PVC i ALU z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od 1992 roku zajmujemy się produkcją i sprzedażą okien i drzwi okiennych wykonanych z tworzyw sztucznych i aluminium. Nasza siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim – to tu znaleźć można nasz nowoczesny salon firmowy, jak i zakład, w którym krok po kroku powstają oferowane przez nas produkty.

Składając zamówienie w naszym salonie firmowym masz gwarancję, że okna i drzwi, którymi jesteś zainteresowany powstały tuż obok – w zakładzie produkcyjnym, tuż za ścianą salonu i niemal na poczekaniu – gdyż termin realizacji jest naprawdę krótki.

Nie bez powodu firmę Termo Profil dwukrotnie wyróżniono przynależnością do elitarnego klubu Gazel Biznesu, czyli grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Co dla nas znaczy dynamiczny rozwój? To ciągłe unowocześnianie i wymiana parku maszynowego, a także wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które umożliwiają szybkie wykonywanie zleceń dla Naszych klientów. O tym, jak firma Termo Profil pojmuje nowoczesność przeczytasz w zakładce Jakość oraz Nowoczesne okna i drzwi.

W celu jeszcze szybszej realizacji zleceń oraz podniesienia jakości naszych produktów, w sierpniu 2006 otworzyliśmy nową halę produkcyjną, wyposażoną w najnowocześniejszy park maszynowy. Obecnie, posiadamy trzy hale produkcyjne, w których produkcja stolarki okiennej i drzwiowej odbywa się na liniach technologicznych wyposażonych w maszyny i urządzenia renomowanych firm: ROTOX, KMW i STB.

Obecną pozycję na rynku zawdzięczamy nie tylko doskonałemu zapleczu technicznemu, ale również umiejętności podejmowania szybkich, jednocześnie przemyślanych decyzji, doskonałej komunikacji kierownictwa z pracownikami oraz wysokim kwalifikacjom doradców.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

poznaj naszą ofertę