nowoczesne okna

To, co wyróżnia firmę Termo Profil od innych producentów okien i drzwi to nowoczesność. Im dłużej działamy w naszej branży, tym bardziej świadomi jesteśmy tego, że najwyższa jakość to cecha powiązana z czasem. Jakość dostępna dzisiaj nie jest jakością jutra, a my dbamy o to, by nasi Klienci zawsze mogli skorzystać z najwyższej jakości, czyli z najnowszych rozwiązań.

Aby przekonać się, czym jest nowoczesność na rynku stolarki okiennej i drzwiowej wystarczy poznać naszą ofertę. Znaleźć w niej można przykładowo tak nowoczesne konstrukcje, jak drzwi uchylno-przesuwne czy drzwi podnoszono-przesuwne “HST”. Przywiązując uwagę do detali, stosujemy wykończenia ze stali szlachetnej, które również są nowością. Ponieważ wiemy, że nowoczesność to także design udostępniamy swoje produkty w szerokiej gamie kolorów a na estetykę okien wpływamy dodatkowo, dopasowując kolor termoramki do koloru okien.

Dzięki inwestowaniu w nowoczesność już dwukrotnie zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu”, wskazującym najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Co sprawiło, że zasłużyliśmy na ten tytuł? Można to sprawdzić w zakładce Jakość.

poznaj naszą ofertę